ZYXEL’ den Yüksek Kalitede İnternet Bağlantısı

ZYXEL’DEN İKİ ALTERNATİF ÇÖZÜM; PLA4231 KİT VE WRE2205 V2 KESİNTİSİZ VE YÜKSEK KALİTEDE İNTERNET BAĞLANTISI

ZyXEL‘in sunduğu Powerline çözümleri, yeni kablo döşemenin zor ve uygun olmadığı tüm konutlarda anında internet bağlantısı sağlamanın en kolay ve etkili yolu. Bu ürün ailesindeki cihazları hali hazırdaki bir prize taktığınız anda, evinizdeki elektrik şebekesi, kullanıma hazır bir internet ağına dönüşüyor. PLA4231 Kit çözümü, Povverline ürün serisinin sağladığı tüm kablolu bağlantı avantajlarına ek olarak, günümüzde mobil cihazlar sayesinde sürekli artan kablosuz bağlantı ihtiyaçlarını da karşılayabilmeyi ve kablosuz bağlantı kapsama alanını genişletme olanağı sağlıyor.

ZyXEL PLA4231 Kit, bir önceki nesil teknolojiye sahip HomePlug AV 2G0 Mbps ürününe kıyasla hızını % 60 oranında artırarak, 500 Mbps seviyesinde veri aktarım olanağı sunuyor. Bu sayede HD kalitede ses ve video dosyaları donma ve gecikme yaşanmadan aktarılabilirken, çok oyunculu oyun keyfi ve eş zamanlı internet sörf deneyimi de mümkün kılınmış oluyor.

Diğer alternatif ise Kablosuz ağ genişleticilerdir. Bu cihazlar, kablosuz ağları genişletme olanağı sunan ve oldukça tercih edilen ürünlerdir. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan bu ürünler ile kablosuz bağlantı kapsama alanını artırarak evinizin her köşesinde internet bağlantısının keyfini çıkarmak mümkün. Tek tuş ile bağlanma özelliği sağlayan WPS sayesinde, modeminizle kolayca bağlantı kurabilirsiniz.

iletişim ve haberleşme teknolojilerinde lider konumda bulunan ZyXEL, WRE2205 v2 ile kablosuz ağları genişletme olanağı sunuyor. Evinizdeki kablosuz bağlantı kapsama alanını artırmak ve evinizin her köşesinde internet bağlantısının keyfine varmak için tek yapmanız gereken şey, bu cihazı prize takmak. Yüksek performans ve geniş kapsama alanı sunan cihaz, güçlü özellikleri ile de dikkat çekiyor. Enerji tasarrufu sağlayan ürün, kullanıcılara kablosuz erişimde mükemmel bir deneyim yaşatıyor. Kablosuz ağ tecrübesini daha zevkli hale getiren cihaz, kullanıcı dostu özellikler ve kullanım kolaylığı sunuyor.

WRE2205 v2 kullanıcıların akıllı telefonları, tablet cihazları ve dizüstü bilgisayarları ile evlerindeki her yerden online video izleyebilmeleri, online oyun oynayabilmeleri ve internette özgürce sörf yapabilmelerine olanak tanıyor.

 

 

Yorumlar

Sponsor Reklamlar

Kategoriler