Quadro Soft Touch 2 Plus Tablet

OUADRO SOFT TOUCH 2 PLUS TABLET FİYAT/PERFORMANS AVANTAJIYLA ÖNE ÇIKIYOR.

Soft Touch 2 Plus aynı anda 5 noktadan dokunuşu yüksek has­sasiyetle algılayan kapasitif do- kunmatik ekrana sahip. Bu yüsek hassasiyet sayesinde ekrana her bir dokunuşunuz anında algılanıyor ve ürün fonksiyonellik kazanıyor. Yakınlaştırma, uzaklaştırma, çift tıklama, döndürme gibi özellikleri sayesinde uygulamaları daha etkin kullanabilirsiniz.

Cihaz dahilinde 8 GB dahili hafıza bulunuyor. Bu hafıza MicroSD ve Micro 5DHC kart desteği sayesinde 32 GB’a kadar arttırılabiliyor. Soft Touch 2 Plus içerisine yeni nesil Android 4.4.2 Türkçe işletim sis­temi yüklü olarak geliyor. 1,5 Ghz çift çekirdekli işlemciye sahip yeni nesil arayüzüyle birlikte, geliştiril­miş uygulama desteği sunan And­roid 4.4.2 versiyonunda sorunsuz, uyumlu ve performanslı bir çalışma yakalayabilirsiniz. Ürün Android iş­letim sistemlerinde standart olarak bulunamayan Türkçe Klavye Soft Touch 2 Plus ile yüklü geliyor. Çok yönlü hareket sensörü ve yüksek hassasiyetli dokunmatik ekrana sa­hip cihazla oyunları daha keyifli oy­namak mümkün. Çift web kamerası bulunan üründe, arka kamera ile fotoğraf çekebilir, ön kamerası sa­yesinde görüntülü konuşma imkanı veren programlar ile tüm sevdikle­rinizle yüzyüze görüşmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Güçlü işlemcisi, özel yazılımı ve Türk­çe altyazı gösterimi ile filmleri istedi­ğiniz her yerde izleme imkanınız var. Ayrıca güçlü hoparlörlerle ayrıca bir kulaklık kullamanıza gerek kalmıyor. 1Q.4mm inceliği ve 320 gr ağırlığa sahip ürün hem ergonomik hem de taşınması çok kolay. OTG USB deste­ği ile her türlü çevre birimini cihaza kolayca bağlamanız mümkün.

TOSHİBA’DAN SAĞLAM, HAFİF VE İŞ AMAÇLI YENİ Z-SERİ5İ NOTEBOOK’LAR

Portege Z30, Tecra Z40 ve Tecra Z50’den oluşan tüm modeller aynı tasarıma, tüm gün süren pil ömrüne, gelişmiş güvenlik özelliklerine ve or­tak docking çözümlerine sahip oldu­ğundan iş yerleri için serinin içindeki farklı modeller gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Yeni Z serisi ile serinin tüm model­lerinde taşınabilirlik, performans ve standart temel özellikler bir arada sunuluyor. Böylece kullanıcı Z seri­sinden ister tek bir notebook, isterse bir seri notebook satın alsın, tek bir seferde tam bir iş çözümüne sahip oluyor. Magnezyum gövdesi ile 14” ve 15” modelleri de sağlamlık ve hafiflik­te sınıfının en iyi değerlerini sunuyor.

Z serisi ailesiyle tanışın Z serisi ailesinde bulunan her üç no­tebook da, 4. Nesil Intel® CoreTM işlemcilerle güçlendirilmiş ve her türlü profesyonelin ihtiyaçlarını karşı­layabilecek tam kapsamlı özelliklere sahip. Opsiyonel dokunmatik ekrana sahip ЗЗ.Вст (13.3”) ekran boyutlu Portege Z30, yalnızca 17.9mm ince­liği ve 1.2 kg’dan başlayan hafifliğinin yanında sahip olduğu 512 GB kapasi­teye kadar yüksek hızlı 55D ile bulun­dukları mekandan bağımsız olarak her yerde hızlı, yüksek güçlü ve üstün bilgisayar çözümü arayan yöneticiler için ideal. Ofis dışında yoğun zaman geçiren danışmanlar, satış yetkilileri ve danışmanlar için 35.6cm (14.1″) ekran boyutlu Tecra Z40, geniş ekra­nıyla taşınabilirlikten taviz vermeden üretkenliği artırıyor. Ayrıca 1.47kg’dan başlayan ağırlığı, 21mm’den az kalınlı­ğı ve kullanışlı docking özelliği ile etki­leyici bir iş yardımcısı. 39.6cm (15.6″) ekranlı Tecra Z50 ise pazarda bulunan en ince notebook’lardan biri. Yalnızca 1.79kg’dan başlayan ağırlığı, geniş ve nümerik klavyesi ile masa başınday­ken zorlu görevler için performansa ihtiyaç duyan, ofis dışındayken ise es­neklik isteyen küçük ölçekli işletmeler ile tablolar ve planlar ile çalışan tasa­rım ofisleri için ideal.


Güvenilirlik için tasarlandı

Toshiba’nın EasyGuard süiti’nin eklen­mesi ile tüm Z serisi notebook’lar yo­ğun iş yaşamı için sağlam ve dayanıklı olarak tasarlandı. Petek dokulu yapıya sahip hafif magnezyum kasası tasarı­mı güçlendiriyor ve sağlamlığı bir üst noktaya taşıyor. Notebook’lar kaza sonucu düşmelere ve sıvı dökülmeleri­ne karşı, 76cm yükseklikten düşmeye ve 30 ml’ye kadar sıvı dökülmelerine karşı test edildi. Tüm modellerde her kullanıcı için güvenli ve kişisel giriş sağ­layan parmak izi okuyucusu standart olarak ve smartcard arayüzü ise opsi­yonel olarak sunuluyor.

Yorumlar

Sponsor Reklamlar

Kategoriler