Heroes Of Newerth

HeroesOfNewerth

Heroes Of Newerth yani HON S2 tarafından sunulan Dota ve Lol ile aynı sınıfa giren ve gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmakta olan bi oyun olarak göze batıyor.

Oyun neredeyse her yönü ile Dota ile benzer. Gerek herolar gerekse diğer özellikler… Misal Dota’da yer alan Clock karakterinin bir benzeri Mısrı Firavunu olarak oyuncuların karşısına sunulmuş. Keza Hon’da farklılık adına bazı Dota karakterlerinin özellikleri bir karakterde toplanarak oyuncuların ilgilerini çekme amacı güdülmüş.

Çevrimiçi oyunlarda sık sık meydana gelen leaver yani oyun esnasında oyundan çıkan oyuncular Hon’da kayıt altına alınarak bu durum engellenilmeye çalışılmış. Şayet herhangi bi ban durumunda yenı üyelik almak gibi bir düşünceniz varsa unutun , çünkü bu düşünülerek keysiz oyuna giriş engellenmiş. Keyler Face sayfasında kura ile dağıtılıyor.

S2 Game oyuncusuna değer vererek hergeçen gün güncellemelere ve aynı şekilde oyun içerisinde yer alan hatalara çözümler bulmaktadır. Bu konularda hassasiyet gösteren S2 GAME malesefki aynı hassasiyeti bazı heroları nerflemek yani güçlerini azaltmak konusunda göstermiyor…

Oyun grafiklerine değinmek gerekirse kendi türünde rakipleri ile rahat yarışabilecelek kalitede grafiklere sahip. Lol’ün yaptığı hataya düşmeyerek grafikler üzerinde yoğun zaman harcandığı aşikar.

Gerek Sosyal Ağlar gerekse bazı oyun sitelerinden gözlemlediğim kadarı ilede oyunun eksik yanı gerekli tanıtımın yapılamıyor olması. Lol ve Dota yada Dota 2 birçok Turnuva düzenlerken , reklamlar verirken Hon’un bu alandaki eksikliği göze çarpıyor.

Özetle oyunculara Hon’u denemelerini önermekte herhangi bir sakınca görmemekle birlikte şiddetle öneriyorum.

Yorumlar

Sponsor Reklamlar

Kategoriler