Goley

Goley, Joygame ve CJ E&M iş bir­liği ile 2G13 yılının son çeyreğinde Türk oyun piyasasına sunulacak bir MMO Futbol oyunu. Ülkemizin fut­bol tutkusunu ateşleyerek, içinde barındırdığı kendine has özellikleri ile sadece futbol severlere değil, tüm oyun severlere eğlenceli anlar yaşatmayı hedefliyor.

11’e 11 gerçek bir futbol deneyimi sunacak olan Goley, hem görsel, hem de bazı içerikler yönünden alışık olduğumuz futbol oyunların­dan biraz daha farklı. Görsel ola­rak çizgi filmlerden fırlamış gibi gözüken karakterler oyunun en çok göze çarpan tarafı. Daha önce hiçbir futbol oyununda görmediği­
niz futbolcu tasarımları, özellikle çocukları ile oyun oynamak isteyen aileler için çok doğru bir seçim ola­bilir. Kontrol sistemi olarak ise yine her kesimden oyuncu hedefleniyor. Daha önce hiç futbol oyunu oyna­mamış kişilerin bile kolayca alışa­bileceği kontrol yapısı ile dakikalar içerisinde Goley‘e kendinizi kaptıra- bileceksiniz.

Futbolu futbol yapanın çoğu zaman gol sevinçleri olduğunu bilen Goley, oyuncularına sunacağı birbirinden farklı ve ilginç gol sevinçleri ile de kendinden söz ettirecek. 2G’den fazla olan bu gol sevinçleri, futbol sahalarında gördüklerimizin yanın­da ülkemize özel olarak hazırlanmış olanları da (Horon, Timsah Yürüyü­şü, 31ü Çektirme ve Zeybek bunlar­dan bazıları) barındırıyor. Gerçek bir futbol maçı izliyormuşçasına özenle hazırlanmış karakter animasyonları ve futbol oyunlarında ilk defa gö­receğiniz derin kart yapısı ile, kendi takımınızı sadece oluşturmakla kal­mayacak, derinlemesine özelleşti­rerek, hayalinizdeki rüya takımınızı dünya yıldızları ile kurabileceksiniz. Futbol dünyasının geçmişten gü­nümüze adından söz ettirmiş yüz­lerce dünya yıldızı, Goley’de oyna­nabilir olarak bulunacak. Messi’den Ronaldo’ya, Totti’den Rooney’e, dünyanın dört bir yanından seçilen bu usta ayaklar ile Goley, oyuncula­ra en iyi futbol deneyimini sunmak için hazırlanıyor.

Çizgi filmlerden fırlamış karakterlerimiz yeşil sahada mücadele ederken, bilgisayarımızın internet üzerinde tepki süresini düşürerek, oyun hızımızı arttırması gere kir. Bu sayede her zaman rakiplerimizden hamlede bir adım önde oluruz. MSI GE6ü’ın Killer Shot özellikli internet bağlantısı Goley’deki başarımızı arttırıyor.

Tabii ki gerçek bir spiker olmadan, gerçek bir futbol keyfi yaşanmaya­cağını bilen Joygame, bu anlamda da Türkiye’de ilk kez görünen bir adım atarak, Goley’i Türkçe spiker ile oynama imkanı sunuyor. Üste­lik ülkemizin en önemli futbol spi­kerlerinden biri olan Sabri Ugan ile birlikte. Şampiyonlar Ligi’nin unu­tulmaz sesi Sabri Ugan, Goley’de yapacağınız tüm maçları baştan sona seslendirecek. Yılların verdiği tecrübesini ilk defa bir oyuna yan­sıtan Sabri Ugan, sîzleri anlatımı ile gerçek bir futbol maçındaymışsınız gibi hissettirecek.

Ekim ayında kapalı betası ile oyun­cuların karşısına çıkacak olan Go­ley, bu yılın sonlarında ise tam sü­rümü ile Joygame tarafından %10ü Türkçe içerik ile oyunculara sunula­cak. Online olarak binlerce futbol
tutkununu bir araya getirecek olan Goley, şimdiden sosyal ağlarda yüzbinlerce kişi tarafından takip edilmeye başlandı bile. Joygame’in Facebook, Twitter ve Youtube ka­nalları üzerinden Goley‘i takip edin.

 

 

 

 

Yorumlar

Sponsor Reklamlar

Kategoriler