ASPİRE P3′LE Bilgisayar Kavramı Değişti

İçerik oluşturan ve tüketen kullanıcılar için ideal bir bilgi işlem cihazı olarak tasarlanan Aspire P3, kullanıcıların ilk bilgisayarlan olabilecek kadar güçlü yeni bir Ultrabook.

Acer, bir Ultrabook’un tüm faydalarını, kolayca tablet moduna dönüşebilen benzersiz bir tasarımla beraber sunan Acer Aspire P3 Ultrabook ile oldukça iddialı. Günümüzde birçok kullanıcı mobil bir bilgi işlem cihazı seçerken dizüstü bilgisayar veya tablet tasarımları arasında kalmaktadır. Aspire P3 hiçbir ödün vermeden bunun üstesinden geliyor. Yalnızca 1.39 kg ağırlığı ve 19.75 mm kalınlığıyla, yeni tanımlanan bu mobil bilgisayar, son derece kolay taşınabilir biçimi, mükemmel performansı ve uzun pil ömrüyle birlikte bir Ultrabook’un tüm özelliklerine sahiptir. Dokunmatik ekranın altlık modunda veya klavye kasasından çıkarılarak kullanımına izin veren tasarımıyla bir tabletin faydalarına yenilerini ekler.

Bu da kullanıcılara gelişmiş mobilitenin yanı sıra cihazlarını dokunmatik olarak en son uygulamalar, fotoğraf görüntüleme, iletişimde kalma ve eğlenme amacıyla kullanmaları için daha fazla imkan sağlar. Acer Aspire P3 gerçek bir Ultrabook performansı sunar, böylece müşteriler günlük bilgi işlem görevlerinden sunum oluşturma ve multimedya içeriği paylaşma gibi daha zorlayıcı görevlere kadar tüm işlerini halletmek için ana bilgisayarları gibi kullanabilirler. Bu yeni mobil dinamo aynı zamanda görüntülü konferans sırasında çalışma tabloları ve belgeleri incelemek gibi çoklu uygulamaları yürütebilir ve verimliliği arttırabilir.

Yorumlar

Sponsor Reklamlar

Kategoriler